| AT9014-0055-x550 | 55 mm | 60 mm |
| AT9014-x070-x550 | 70 mm | 72 mm |
Product information
| Technical data | AT9014-0055-x550 |
|---|---|
| Mover length | 55 mm |
| Magnet pitch | 60 mm |