OdepnoutPřipnoutZavřít

Sídlo Česká republika
Beckhoff Automation s.r.o.

Sochorova 23
61600 Brno, Česká republika

+420 511 189-250
info.cz@beckhoff.com
www.beckhoff.com/cs-cz/

Celosvětová přítomnost na všech kontinentech

Naším domovem je kolébka průmyslu – východní oblast Vestfálska

Sídlo naší společnosti se nachází ve Verlu v okresu Gütersloh, který je prosperujícím průmyslovým regionem v oblasti východního Vestfálska. Region je domovem několika světových koncernů a spousty úspěšných středně velkých firem, které jsou často rodinným podnikem a nezřídka jsou černým koněm příslušných průmyslových odvětví. Oblast východního Vestfálska je považovaná za jeden z nejvýznamnějších hospodářských regionů Německa, co se strojírenství a průmyslové elektroniky týče. Sídlí zde řada velkých výrobců automatizačních technologií spolu se společnostmi z potravinářského a nábytkářského průmyslu a sektoru IT.

Díky úzké spolupráci místních podniků s univerzitami a výzkumnými ústavy se oblast východního Vestfálska stala jedním z nejvíce rostoucích průmyslových regionů, které pravidelně zásobují světový trh technologickými novinkami. Nejen, že je východní Vestfálsko významné pro své inovace právě v Německu, ale řadí se i mezi špičková technologická centra v Evropě.

Společnost Beckhoff v zahraničí – z Verlu do celého světa

40 dceřiných společností společně s partnery ve více než 75 zemích dokáže našim zákazníkům poskytnout optimální a kompletní služby. Zvláštní důraz klademe na otevřenou a odbornou komunikaci a na pochopení požadavků místního trhu a specifik kultury. Našich 2 200 vývojářů z celého světa se silným povědomím o svém regionu nepřináší společnosti Beckhoff pouze technologické znalosti na všech kontinentech, ale také udělá maximum pro to, aby Vám vyšli vstříc při hledání dokonalého řešení systémů pro Vaši aplikaci. Díky velkému počtu prodejních kanceláří můžeme být našim zákazníkům co nejblíže, abychom mohli rychle a efektivně reagovat, kdykoli potřebují naši podporu.

Sídlo Česká republika
Beckhoff Automation s.r.o.

Sochorova 23
61600 Brno, Česká republika
Načítání obsahu...