OdepnoutPřipnoutZavřít

Sídlo Česká republika
Beckhoff Automation s.r.o.

Sochorova 23
61600 Brno, Česká republika

+420 511 189-250
info.cz@beckhoff.com
www.beckhoff.com/cs-cz/

Naše servisní služby

Společnost Beckhoff, přední výrobce v oboru automatizace, je synonymem pro kvalitní výrobky „made in Germany“. Pokud budete přesto potřebovat pro některý z našich výrobků servis, jsme tu pro Vás. Naši servisní specialisté Vám pomohou kdekoli na světě ve všech oblastech poprodejního servisu.

Jsme tu pro Vás:

Zde najdete naše podrobné kontaktní údaje.

Opravy

V našich servisních provozovnách nabízíme kvalitní opravy výrobků značky Beckhoff všech skupin a stáří. Používáme pouze ověřené náhradní díly a pracujeme v souladu s jednotnými standardy a testovacími procesy. V případě urgentních oprav nabízíme expresní služby. Na všechny součásti, které v rámci opravy vyměníme, poskytujeme záruku 12 měsíců.

Servisní služby v terénu

Naši odborníci Vám pomohou při řešení závad také přímo u Vás na pracovišti. Nabízíme i poradenství pro instalace zařízení nebo školení údržby On-Site-Maintenance. Díky naší celosvětové servisní síti vlastních poboček jsme rychle u Vás, ať už je to kdekoli.

Náhradní díly

Dobrá dostupnost je základním předpokladem rychlého a efektivního řešení v případě naléhavé potřeby náhradního dílu. V rámci naší servisní sítě nabízíme ověřené originální náhradní díly a disponujeme jimi také v našich skladech rozmístěných po celém světě. Pro konfigurace na klíč pro konkrétní zákazníky rychle vyrobíme díl podle potřeby. Na základě dlouholetých partnerství s mnoha dodavateli logistických služeb dokážeme své náhradní díly dodat rychle a spolehlivě.

Řízení životního cyklu výrobku

Každý výrobek prochází různými fázemi životnosti. Jakmile je u některého výrobku ukončena obecná sériová dostupnost, postaráme se o to, abychom pro Vás i nadále měli náhradní díly a dokázali pro výrobek, který se již nevyrábí, poskytnout opravy. Tím zaručujeme dlouhodobou disponibilitu nad rámec doby běžné sériové výroby. Samozřejmě své zákazníky včas informujeme o případném ukončení výroby určitých výrobků s uvedením termínu poslední možné objednávky. V rámci ukončování výroby nabídneme také rozšířenou dostupnost včetně rezervování skladových zásob. Přehled výrobků, jejichž výrobu ukončujeme, najdete zde.