OdepnoutPřipnoutZavřít

Sídlo Česká republika
Beckhoff Automation s.r.o.

Sochorova 23
61600 Brno, Česká republika

+420 511 189-250
info@beckhoff.cz
www.beckhoff.com/cs-cz/

Servisní produkty

Díky dobře promyšlenému zásobování komponentami může společnost Beckhoff dlouhodobě zaručit nepřetržitou dostupnost celého sortimentu. Naše výrobky se vyznačují dlouhým životním cyklem a podle potřeby jsou včas doplněny nebo nahrazeny výkonnějšími výrobky a nejnovějšími technologiemi. Někdy je ale nutné vyřadit výrobek z prodeje z důvodu situace na trhu nebo změny technologie. V rámci řízení životního cyklu produktu Vás o vyřazení některého z produktů budeme včas informovat.

Společnost Beckhoff si je vědoma své odpovědnosti za výrobek i po ukončení jeho výroby. Nabízíme proto náhradní zařízení, náhradní díly a opravy v našich globálních servisních odděleních i po ukončení výroby produktu. Například ještě dnes jsou dostupné náhradní díly a možnost opravy průmyslových počítačů, které byly vyřazeny z výroby již před více než 15 lety.

Pokud jde o dostupnost výrobku, je každý výrobek značky Beckhoff jasně označen statusem produktu. Po ukončení běžné dostupnosti (dodávky ze sériové výroby) budou zákazníci u výrobku se statusem „Sériová dodávka (nedoporučuje se pro nové projekty)“ nebo „Last Time Buy“ upozorněni na ukončení výroby. U výrobků se statusem „Servisní fáze“ Vám nabízíme možnost kontaktovat prostřednictvím naší pobočky servisní oddělení Beckhoff v ohledně náhradních dílů nebo oprav.

Rádi vám poradíme s vhodnými nástupnickými produkty nebo alternativními řešeními.

Konkrétní informace o výrobcích, jejichž produkce byla ukončena, najdete seřazené podle příslušných oblastí výrobků na následujících stránkách. S ohledem na výrobky dodávané zákazníkům na zakázku nebo v případě výrobků, jejichž výroba byla ukončena před rokem 2005, může být tento seznam neúplný. V takových případech nás neváhejte kontaktovat.

Zde najdete naše kontaktní údaje.

IPC service products

IPC service products

I/O service products

I/O service products

Motion service products

Motion service products