OdepnoutPřipnoutZavřít

Sídlo Česká republika
Beckhoff Automation s.r.o.

Sochorova 23
61600 Brno, Česká republika

+420 511 189-250
info.cz@beckhoff.com
www.beckhoff.com/cs-cz/

Práce u technologického lídra

Společnost Beckhoff jako zaměstnavatel

Naší vášní jsou inovace

Automatizační technologie hraje v dnešní společnosti významnou roli, protože přináší pokrok téměř do všech oblastí života – od výroby energie přes automatizaci budov až po klasické strojírenství, stejně tak se uplatňuje ve zdravotnické technice a ve farmaceutickém průmyslu. V jevištní a divadelní technice zajišťuje automatizační technologie velkolepé inscenace; v procesní technologii umožňují naše produkty jiskrově bezpečné koncepce systémů. To je výčet pouze několika oblastí, ve kterých se naše technologie používá. Naši zaměstnanci neustále vyvíjejí nové produkty a inovace – jsou tedy základem úspěchu naší společnosti a zajišťují její zdravý růst. Společnost Beckhoff je tak po celém světě známá jako lídr v oblasti technologie řízení na bázi PC s kořeny v regionu východního Vestfálska.

Jsme mezinárodním technologickým lídrem v oblasti řízení na bázi PC

Počítačové řízení PC-based Control společnosti Beckhoff v polovině 80. let 20. století vyvolalo převrat na trhu s automatizací do té doby ovládaném konvenčními programovatelnými logickými automaty (PLC). Od té doby stojíme za průkopnickými trendy, které se rychle staly standardem. Díky našemu sortimentu produktů z hlavních oblastí průmyslových PC, I/O a sběrnicových komponent, technologie pohonů, automatizačního softwaru, automatizace bez rozváděčů a hardwaru pro průmyslové zpracování obrazu, které našim zaměstnancům nabízejí nekonečné množství zajímavých oblastí použití, naši zákazníci úspěšně realizují perspektivní koncepty řízení a automatizace svých aplikací. Díky tomu jste oproti konkurenci vždy o rozhodující krok napřed.

Nabízíme perspektivní pracovní místa

Automatizace je trhem budoucnosti, jelikož bude hrát stále významnější roli ve stále rychleji se vyvíjejícím světě. Naši zákazníci – od malých a středních firem až po velké koncerny – jsou z nejrůznějších oborů, díky čemuž je naše společnost nezávislá a odolná vůči krizím. Jako ekonomicky stabilní globální hráč, který soustavně, harmonicky a organicky roste s využitím vlastních prostředků, poskytujeme našim zaměstnancům bezpečná pracovní místa se širokými možnostmi rozvoje a příležitostí převzít odpovědnost a aktivně se podílet na formování naší společnosti.

Jsme rodinná firma

Naše firemní kultura, která je do velké míry určována zakladatelem a majitelem firmy Hansem Beckhoffem, se vyznačuje otevřenou spoluprácí a rodinnou atmosférou, ve které je práce zábavou. Oslovování křestními jmény zajišťuje silný pocit sounáležitosti uvnitř firmy a zdůrazňuje přátelské a uctivé jednání mezi spolupracovníky. Díky tomu u nás vládne příjemná pracovní atmosféra. Není proto divu, že se můžeme spolehnout na velmi stabilní zaměstnaneckou základnu a lidé, kteří se jednou pro práci ve společnosti Beckhoff rozhodnou, nám často zůstanou věrni celý svůj profesní život.

Spoléháme na důvěru

Důvěra ulehčuje vše složité – právě podle této zásady řídí Hans Beckhoff svoji rodinnou firmu. V souladu se svými osobními zájmy a schopnostmi se mohou všichni zaměstnanci Beckhoffu realizovat, přispívat k rozvoji inovativních napadů. Nekomplikované postupy a jednoduchá hierarchie zjednodušují a zefektivňují naši každodenní práci.

Rozvíjíme talenty

Pro společnost Beckhoff je charakteristický až vášnivý zájem o technologie, otevřenost novým myšlenkám a motivace a kreativita našich zaměstnanců. U nás má každý možnost se dále soustavně vzdělávat a stát se skutečným odborníkem ve své specializaci. Tyto hodnoty chceme nadále předávat nastupující generaci našich odborníků. Proto v naší společnosti od poloviny 80. let poskytujeme vzdělání v nejrůznějších technických a obchodních profesích. Od roku 2010 navíc nabízíme prakticky zaměřené studijní programy ve spolupráci s odbornou vysokou školou v Bielefeldu v kampusu Gütersloh.

Přebíráme odpovědnost za společnost a životní prostředí

Udržitelnost a ochrana životního prostředí jsou pro nás důležitými tématy. Díky automatizační technologii výroba šetří zdroje a je energeticky účinná, čímž přispívá ke společenskému pokroku. Navíc neustále optimalizujeme své výrobní a kancelářské budovy a rovněž běžný pracovní den z hlediska udržitelného a energeticky úsporného provozu. Svým vlastním včelstvem přispívá Beckhoff k ochraně přírody. Prostřednictvím podpory organizace myclimate gGmbH navíc kompenzujeme všechny nevyhnutelné emise CO2, které svými obchodními aktivitami produkujeme. A to jsou jen dva příklady našeho mnohotvárného úsilí za udržitelnější svět.