OdepnoutPřipnoutZavřít

Sídlo Česká republika
Beckhoff Automation s.r.o.

Sochorova 23
61600 Brno, Česká republika

+420 511 189-250
info@beckhoff.cz
www.beckhoff.cz

Práce u technologického lídra

Společnost Beckhoff jako zaměstnavatel

Naší vášní jsou inovace

Automatizační technologie hraje v dnešní společnosti významnou roli, protože přináší pokrok téměř do všech oblastí života – od výroby energie přes automatizaci budov až po klasické strojírenství, stejně tak se uplatňuje ve zdravotnické technice a ve farmaceutickém průmyslu. V jevištní a divadelní technice zajišťuje automatizační technologie velkolepé inscenace; v procesní technologii umožňují naše produkty jiskrově bezpečné koncepce systémů. To je výčet pouze několika oblastí, ve kterých se naše technologie používá. Naši zaměstnanci neustále vyvíjejí nové produkty a inovace – jsou tedy základem úspěchu naší společnosti a zajišťují její zdravý růst. Společnost Beckhoff je tak po celém světě známá jako lídr v oblasti technologie řízení na bázi PC s kořeny v regionu východního Vestfálska.

Jsme mezinárodním technologickým lídrem v oblasti řízení na bázi PC

V polovině 80. let 20. století přineslo řízení na bázi PC od společnosti Beckhoff revoluci na trhu automatizace, kterému do té doby dominovaly konvenční programovatelné logické automaty. Od té doby vyvíjíme revoluční novinky, které se rychle stávají standardem. Díky našemu sortimentu produktů z hlavních oblastí průmyslových PC, I/O a sběrnicových komponent, technologie pohonů, automatizačního softwaru a automatizace bez rozváděčů, které našim zaměstnancům nabízejí nekonečné množství zajímavých oblastí použití, naši zákazníci úspěšně realizují perspektivní koncepty řízení a automatizace svých aplikací. Tímto způsobem jsou vždy o rozhodující krok napřed před svými konkurenty.

Nabízíme perspektivní pracovní místa

Automatizace je trhem budoucnosti, jelikož bude hrát stále významnější roli ve stále rychleji se vyvíjejícím světě. Naši zákazníci – od malých a středních firem až po velké koncerny – jsou z nejrůznějších oborů, díky čemuž je naše společnost nezávislá a odolná vůči krizím. Jako ekonomicky stabilní globální hráč, který soustavně, harmonicky a organicky roste s využitím vlastních prostředků, poskytujeme našim zaměstnancům bezpečná pracovní místa se širokými možnostmi rozvoje a příležitostí převzít odpovědnost a aktivně se podílet na formování naší společnosti.

Jsme rodinná firma

Naše firemní kultura, která je do velké míry určována zakladatelem a majitelem firmy Hansem Beckhoffem, se vyznačuje otevřenou spoluprácí a rodinnou atmosférou, ve které je práce zábavou. Oslovování křestními jmény zajišťuje silný pocit sounáležitosti uvnitř firmy a zdůrazňuje přátelské a uctivé jednání mezi spolupracovníky. Díky tomu u nás vládne příjemná pracovní atmosféra. Není proto divu, že se můžeme spolehnout na velmi stabilní zaměstnaneckou základnu a lidé, kteří se jednou pro práci ve společnosti Beckhoff rozhodnou, nám často zůstanou věrni celý svůj profesní život.

Spoléháme na důvěru

Důvěra ulehčuje vše složité – právě podle této zásady řídí Hans Beckhoff svoji rodinnou firmu. V souladu se svými osobními zájmy a schopnostmi se mohou všichni zaměstnanci Beckhoffu realizovat, přispívat k rozvoji inovativních napadů. Nekomplikované postupy a jednoduchá hierarchie zjednodušují a zefektivňují naši každodenní práci.

Rozvíjíme talenty

Pro společnost Beckhoff je charakteristický až vášnivý zájem o technologie, otevřenost novým myšlenkám a motivace a kreativita našich zaměstnanců. U nás má každý možnost se dále soustavně vzdělávat a stát se skutečným odborníkem ve své specializaci. Tyto hodnoty chceme nadále předávat nastupující generaci našich odborníků. Proto v naší společnosti od poloviny 80. let poskytujeme vzdělání v nejrůznějších technických a obchodních profesích. Od roku 2010 navíc nabízíme prakticky zaměřené studijní programy ve spolupráci s odbornou vysokou školou v Bielefeldu v kampusu Gütersloh.

Přebíráme odpovědnost za společnost a životní prostředí

Udržitelnost a ochrana životního prostředí jsou pro nás důležitými tématy. Díky automatizační technologii výroba šetří zdroje a je energeticky účinná, čímž přispívá ke společenskému pokroku. Navíc neustále optimalizujeme své výrobní a kancelářské budovy a rovněž běžný pracovní den z hlediska udržitelného a energeticky úsporného provozu. Svým vlastním včelstvem přispívá Beckhoff k ochraně přírody. Prostřednictvím podpory organizace myclimate gGmbH navíc kompenzujeme všechny nevyhnutelné emise CO2, které svými obchodními aktivitami produkujeme. A to jsou jen dva příklady našeho mnohotvárného úsilí za udržitelnější svět.